Złote Piaski, perełka Riwiery Bułgarii

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Bułgarii .

zlote piaskiChcesz kupić nieruchomość na wybrzeżu w Bułgarii? Największy ośrodek nadmorski na północnym wybrzeżu i niewątpliwie najbardziej kosmopolityczny, Złote Piaski bardzo ciężko pracował, aby zmienić swój wizerunek taniego i wesołego ośrodka wypoczynkowego w mini-wersję Nicei lub Cannes. Nie ulega wątpliwości, że Złote Piaski pozostawiły inne bułgarskie letnie kurorty w tle.

Oferuje czyste plaże i czyste morze mieszczące się przy eleganckiej, wyłączonej z ruchu kołowego promenadzie, otoczonej przez wspaniałe baseny.

Linia frontowa była niegdyś zdominowana przez hotele w komunistycznym stylu architektonicznym, odzwierciedlając okres, w którym ośrodek był placem zabaw dla sowieckiej elity. Szklane i betonowe modele z lat siedemdziesiątych zostały wyburzone, a ich miejsce zajęły połączenia stylowych hoteli z blokami mieszkalnymi. Promenada jest teraz wypełniona eleganckimi barami i restauracjami. Złote Piaski przyciągają inwestorów z całej Europy. Również Polacy coraz chętniej kupują tu apartamenty. I choć takie serwisy jak ziemianadmorzem.pl promują polskie lokalizacje, to bułgarskie wybrzeże jest atrakcyjniejsze ze względu na panujący tu klimat i ceny.

Najwięksi inwestorzy w Złotych Piaskach zdecydowali się przekształcić wiele hoteli w luksusowe bloki mieszkalne. Najbardziej popularnymi rodzajami nieruchomości są apartamenty typu studio i apartamenty z jedną sypialnią. Najliczniejszymi inwestorami w ośrodku są Brytyjczycy i Niemcy oraz Rosjanie.

Wiele ludzi zdecydowało się na mieszkania w Złotych Piaskach ze względu na duży potencjał związany z wynajmem.

Jeśli kupisz nieruchomość w pierwszej linii od morza lub na drugim piętrze w pobliżu centralnej promenady, będziesz mieć zapewnione dobre zyski z odsprzedaży lub wynajmu. Przestrzeń linii frontowych jest ograniczona, nikt nie może budować z przodu i psuć widoków, zatem wkrótce nie będzie już miejsc na budowanie w tym prestiżowym miejscu. Jakość i styl sprawiły, że ośrodek nie jest już tak tanim miejscem na wakacje. Wzrosły zarówno ceny za wynajem, jak i żywności.

Warto także wziąć pod uwagę fakt, iż Złote Piaski nie są skłonne do nadmiernego rozwoju, jak jego południowy odpowiednik – Słoneczny Brzeg. Położone na ponad 1.800 hektarach ziemi, prawie całe wybrzeże wzdłuż ośrodka leży w granicach Parku Narodowego Zlatni Piyasatsi i będzie chronione przez politykę Unii Europejskiej w ramach sieci Natura 2000.

Komentowanie zabronione.