Typowe nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Hiszpanii .

Mieszkanie na plaży, willa obok pola golfowego, tradycyjna finca lub dom, a nawet pied-a-terre w tętniącym życiem mieście – niezależnie od typu domu, którego szukasz, Hiszpania będzie idealna.

Luksusowe, dwupoziomowe penthouse’y nad morzem, wygodne mieszkania z dwiema sypialniami i apartamenty typu studio – mieszkań o różnych stylach jest pełno w całej Hiszpanii. W starszych apartamentowcach, pokoje są zazwyczaj większe niż w tych nowoczesnych, z pewnością bardziej przestronne są sypialnie i prawie zawsze z pralnią. Mogą nie mieć windy, czy miejsc parkingowych, ale zazwyczaj oferują dobrą jakość i możliwość dokonania remontu według własnych potrzeb i gustów.

Korzyści nowo budowanych bloków to energooszczędne systemy ogrzewania i izolacji, nowoczesne łazienki i kuchnie. Być może trzeba będzie dodatkowo płacić za parking i apartamenty z widokiem na morze; często jednak można znaleźć apartament z widokiem na park lub inne zielone miejsca w konkurencyjnej cenie. Typowe kompleksy mieszkalne wzdłuż Costas się z dostępem do wspólnego basenu i ogrodów. W centrach większych miast dostępne są liczne restauracje, sklepy, galerie, a dla posiadających wakacyjne domy liczne wypożyczalnie samochodów, które pozwolą na swobodne poruszanie się po kraju. Tani wynajem samochodów Hiszpania oferuje jednak w tych najbardziej popularnych lokalizacjach.

W większości miast, są eleganckie apartamenty wybudowane na przełomie XX wieku, z wysokimi sufitami, podwójnymi drzwiami. Są one zlokalizowane w najbardziej popularnych obszarach i stąd mają wysoką cenę, choć w mniejszych miejscowościach można kupić takie mieszkanie za rozsądną kwotę. Są przestronne i przewiewne, a te, które zostały odnowione łączą w sobie cechy architektury modernistycznej z nowoczesnymi udogodnieniami.

Wille w urbanizacyjnych obszarach popularnych ośrodków turystycznych są poszukiwane zarówno przez Hiszpanów, jak i obcokrajowców, i mogą to być dość małej, przytulne nieruchomości lub dość rozległe rezydencje. Większość posiada własny basen, a niektóre także kuchnię letnią.
—–
Niedrogie i różnorodne propozycje aut oferuj wynajem samochodów Wrocław lotnisko.
—–
Kamienne domy, czy typowe domy wiejskie można znaleźć w głębi lądu, w lub w pobliżu miejscowości, ale często może dostać tego typu domy w niewielkiej odległości od kurortu – na przykład, wsie Orba i Jalon Valleys na Costa Blanca, lub w obszarze Axarquia, w głęb lądu Malagi. Będą to stare nieruchomości, z których wiele zostało dobrze odnowionych i są pełne charakteru. Domki wiejskie mogą mieć niewielki ogród lub taras, a przednie drzwi otwierają się na ulicę. Niektóre wciąż mają swoje oryginalne kamienne podłogi i schody i wiele zakamarków. Wiejskie kamienne domy często posadowione są na dużej działce, na której rosną drzewa oliwne i owocowe!

Górskich regiony Hiszpanii oferują inną perspektywę i, jak można się spodziewać, nieruchomości, które mogą wytrzymać mroźne zimne i ekstrema pogodowe. Popularne są stare kamienne domy, które przetrwały przez wieki, proste, białe, domy parterowe, nowoczesne domy letniskowe i luksusowe nieruchomości z basenami.

Komentowanie zabronione.