Nieruchomości w Turcji- archiwa kategorii

24Listopad2015

Ośrodki turystyki zdrowotnej w Turcji atrakcyjnym rynkiem nieruchomości

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Turcji.

Szukasz domu wakacyjnego w miejscu, gdzie można naprawdę odpocząć i odprężyć się? Turcja jest idealną na te potrzeby odpowiedzią, miejscem, które przyjazne ośrodki plażowe uzupełnia znakomitymi uzdrowiskami i naturalnymi źródłami.

Od źródeł termalnych do luksusowych Spas, Turcja powoli staje się światowej klasy centrum turystyki zdrowotnej i odnowy biologicznej, przyciągającym nie tylko turystów, ale także osoby poszukującego swojego drugiego, wakacyjnego domu. Czytaj dalej »Możliwość komentowania Ośrodki turystyki zdrowotnej w Turcji atrakcyjnym rynkiem nieruchomości została wyłączona 

8Czerwiec2011

Rynek nieruchomości w Turcji

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Turcji.

TurcjaRynek nieruchomości w Turcji charakteryzował się w ciągu ostatnich kilku lat sporą zmiennością. Ogólnoświatowy kryzys i niepokoje społeczne sąsiadów tego kraju spowodowały zmniejszenie liczby turystów w regionach nadmorskich, a tym samym zniechęciło to potencjalnych inwestorów do lokowania tu swoich pieniędzy. Oferty typu Bułgaria last minute były znacznie częściej wybierane niż wyjazdy do tureckich kurortów. Jednak rozwijające się duże ośrodki miejskie, jak chociażby Istambuł, równoważyły częściowo tę stratę, przyciągając pieniądze spoza kraju.

Czytaj dalej »Możliwość komentowania Rynek nieruchomości w Turcji została wyłączona