Nieruchomości w Bułgarii- archiwa kategorii

13Kwiecień2014

Najważniejsze aspekty lokalizacji przy zakupie nieruchomości w Bułgarii

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Bułgarii.

Lokalizacja, to zwrot niezwykle istotny w branży nieruchomości. Gdy kupuje się nieruchomość we własnym kraju generalnie mamy choć ogólne pojęcie o charakterystyce rynku, zwłaszcza jeśli myślimy o zakupie nieruchomości w mieście, po którym na co dzień się poruszamy. Ale jak wybrać doskonałą lokalizacją w kraju nie zbyt dobrze nam znanym, jak np. w Bułgarii? Poniżej kilka aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy inwestowaniu tutaj w nieruchomości. Czytaj dalej »Możliwość komentowania Najważniejsze aspekty lokalizacji przy zakupie nieruchomości w Bułgarii została wyłączona 

12Sierpień2011

Sprzedaż nieruchomości przez Brytyjczyków

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Bułgarii.

Niewesoło wygląda sytuacja obcokrajowców posiadających nieruchomości w Bułgarii. W większości przypadków trudna sytuacja dotyczy Brytyjczyków, którzy 4-5 lat temu podczas boomu na bułgarskim rynku nieruchomości kupowali apartamenty w narciarskich i nadmorskich kurortach, licząc na wysokie zyski z wynajmu.

Czytaj dalej »Możliwość komentowania Sprzedaż nieruchomości przez Brytyjczyków została wyłączona 

8Czerwiec2011

Przegląd aktualnego rynku nieruchomości w Bułgarii

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Bułgarii.

bulgariaPierwsze trzy miesiące 2011 roku na bułgarskim rynku nieruchomości to niskie zainteresowanie ofertami dotyczącymi zimowych kurortów. Dodatkowo sezon narciarski był najsłabszy od dobrych kilku lat. Z zakupu nieruchomości w największym ośrodku narciarskim jakim jest Bansko, wycofali się Grecy z powodu kryzysu gospodarczego, jaki ogarnął ich kraj. Rosjanie, którzy są dość znaczną grupą kupujących nieruchomości wakacyjne są kompletnie niezainteresowani ośrodkami zimowymi. W ośrodkach narciarskich nastąpiło odsprzedawanie wyposażonych apartamentów, których właścicielami byli obywatele Wielkiej Brytanii i Irlandii. Austria apartamenty oferująca w swoich kurortach zdecydowanie lepiej wypadła na tle Bułgarii. Również Słowacja noclegi proponująca w górskich obszarach nie mogła narzekać na brak zainteresowania.

Czytaj dalej »Możliwość komentowania Przegląd aktualnego rynku nieruchomości w Bułgarii została wyłączona 

8Czerwiec2011

Optymistyczne prognozy długoterminowe dla Bułgarii

Autor: admin. Kategorie: Nieruchomości w Bułgarii.

Bułgaria - nieruchomościOstatnia dekada na bułgarskim rynku nieruchomości charakteryzowała się szaloną dynamiką, która doprowadziła do drastycznego wzrostu cen i liczby transakcji, dzięki czemu bardzo szybko rozwijał się sektor budowlany. Ceny rosły w takim tempie, iż w 2007 roku średni wzrost cen od 2000 roku wyniósł ponad 200%, przy czym były regiony gdzie ten wzrost był na poziomie 300- 315%.

Czytaj dalej »Możliwość komentowania Optymistyczne prognozy długoterminowe dla Bułgarii została wyłączona